Titulní stránka Titulní stránka    Chci inzerci Chci inzerci    Kontakty Kontakty
Auto - moto inzerce pro každého ...
...online nabídka 17 285 vozidel!
   Nabídka vozidel    Nabízíme autobazarům    Software    Zajímavé odkazy    O firmě    Kontakt
Internetová nabídka vozidelNaše aktivity nejsou směřovány pouze do oblasti inzerce vozidel na internetu, dále v naší nabídce najdete také velice kvalitní program "Evidence Autobazaru pro Windows" pro komplexní vedení veškeré agendy spojené s prodejem ojetých vozidel.

Součástí programu je i program "Správa inzertních serverů" pro zjednodušení správy vozidel na vlastních WWW stránkách a několik modulů pro správu předních inzertních serverů v ČR jako TipCars.com, Sauto.cz, Cars.cz, TipAuto.com, AutoBox.cz, AutaNet.cz, ProAutos.cz, OjeteAuto.cz aj.

Aktualizace vlastních internetových stránek prodejce

Celá řada zákazníků využívá v rámci inzerce na našich inzertních serverech eAutoBazar.com a AutoSoft.cz možnost zároveň jednoduše a bez dalších příplatků aktualizovat vozidla na vlastních webovských stránkách.

Pro snadné zapracování nabídky do vlastních stránek prodejce vozidel slouží PHP script nabidka.php, který generuje aktuální nabídku prodejce z SQL databáze AutoSoft.cz. Nabídku lze barevně sladit s grafikou Vašeho WEBu. Pro náročnější graficky zpracované weby s individuálními představami je k dispozici XML soubor s aktuální nabídkou vozidel prodejce.

Ukázky zapracování nabídky vozidel u některých našich zákazníků naleznete na níže uvedených odkazech:


www.autokladno.cz
www.autobazarporici.cz
www.autonaspici.cz

www.autojosef.cz
www.autocitydc.cz

UPOZORNĚNÍ: Vozidla nabízená na těchto internetových stránkách nejsou ve vlastnictví provozovatele stránek. U detailu každého inzerátu je uveden individuální kontakt na prodejce vozidla. Provozovatel těchto stránek nenese žádnou odpovědnost za správnost údajů uvedených u inzerovaných vozidel.

 
Nabídka vozidel     Nabízíme autobazarům     Software     Zajímavé odkazy     O firmě     Kontakt
Wellness Penzion Pod Rozhlednou

Bad Request (Invalid Hostname)