Titulní stránka Titulní stránka    Chci inzerci Chci inzerci    Kontakty Kontakty
Auto - moto inzerce pro každého ...
...online nabídka 17 571 vozidel!
   Nabídka vozidel    Nabízíme autobazarům    Software    Zajímavé odkazy    O firmě    Kontakt
Propojení s inzertními serveryV oblasti podpory prodeje ojetých vozidel nabízíme na internetových stránkách www.AutoSoft.cz  nabídky prezentací prodejců ojetých vozidel z celé ČR. Zároveň presentujeme všechna vozidla současně na inzertním serveru www.eAutoBazar.com

Za cíl si dáváme postupně vytvořit rozsáhlou nabídku vozidel určenou především pro zájemce o koupi ojetého vozidla z řad široké veřejnosti a zajistit tak přímý kontakt zákazníka a prodejce vozidla prostřednictvím internetu. K tomu přispívá především zařazení nabízených vozidel do vyhladávací databáze, kde si zájemce může snadno podle různých kritérií vytřídit vozidla podle svých požadavků, tak jak je u podobných služeb obvyklé.

Prodejce vozidel prostřednictvím námi vyvinutého programu jednoduše vygeneruje svou aktuální nabídku vozidel, doplní ji fotodokumentací např. pomocí digitálního fotoaparátu a "vyvěsí" ji na výše uvedenou internetovou adresu. Jednotlivé prezentace nabízených vozidel jsou uváděny včetně potřebných podrobných informací a fotografií.

Průzkumy ukazují, že návštěvníci internetu, kteří poptávají automobil dávají přednost interentovým databázím s tisíci vozidel před individuálními stránkami autobazarů, a to především z důvodu efektivního vyhledávání a rychlého přístupu k množství nabídek.

Naše aktivity nejsou směřovány pouze do oblasti inzerce vozidel na internetu, dále v naší nabídce najdete také velice kvalitní program "Evidence Autobazaru" pro komplexní vedení veškeré agendy spojené s prodejem ojetých vozidel a program "Evidence Motobazaru" pro komplexní vedení veškeré agendy spojené s prodejem ojetých motocyklů.
Součástí programu je i program "Správa inzertních serverů" pro zjednodušení správy vozidel na vlastních WWW stránkách a několik modulů pro správu předních inzertních serverů v ČR jako TipCars.com, Sauto.cz, Cars.cz, TipAuto.com, AutoBox.cz, AutaNet.cz, ProAutos.cz, OjeteAuto.cz aj.

Aktualizace vlastních internetových stránek prodejce

Celá řada zákazníků využívá v rámci inzerce na našich inzertních serverech eAutoBazar.com a AutoSoft.cz i zároveň jednoduše aktualizovat vozidla na vlastních webovských stránkách.
Pro snadné zapracování nabídky do vlastních stránek prodejce vozidel slouží PHP script nabidka.php, který generuje aktuální nabídku prodejce z SQL databáze AutoSoft.cz. Nabídku lze barevně sladit pomocí námi dodávaného programu ConfigColor, tak aby lépe barevně splynula s image vlastních stránek prodejce.

Ukázky zapracování nabídky vozidel u některých našich zákazníků naleznete na níže uvedených odkazech:


www.autofilek.cz
www.bosscar.cz
www.auto-garant.cz
www.autotrh.com
www.yescars.cz
www.pluscar.cz
www.autokladno.cz
www.bohemiacar.com
www.autobazarporici.cz
www.autonaspici.cz 
Nabídka vozidel     Nabízíme autobazarům     Software     Zajímavé odkazy     O firmě     Kontakt
Wellness Penzion Pod Rozhlednou
¨

Bad Request (Invalid Hostname)