Titulní stránka Titulní stránka    Chci inzerci Chci inzerci    Kontakty Kontakty
Auto - moto inzerce pro každého ...
...online nabídka 17 571 vozidel!
   Nabídka vozidel    Nabízíme autobazarům    Software    Zajímavé odkazy    O firmě    Kontakt
ReferenceNapsali o nás....

Časopis AUTOBAZAR 12/2007

Reference některých našich zákazníků

Autobazar GRAND
Kostelec nad Orlicí
Královéhradecký kraj
Nabídka cca. 40 vozidel.

Program Evidence autobazaru využíváme od roku 1991, dalo by se říci, že jsme stáli takřka u jejího zrodu. Naše letité zkušenosti s programem potvrzují, že vychází přímo z praxe. Současnou verzi programu Evidence AutoBazaru pro Windows již lze jen těžko srovnávat s verzí z roku 1991 - program prošel značným vývojem.

Od roku 2002 inzerujeme vozidla na internetové inzerci AutoSoft.cz a eAutoBazar.com, jsme spokojeni.František Macháček, majitelAutopark Milín s.r.o.
Milín u Příbrami
Středočeský kraj
Nabídka cca. 50 vozidel.

Software firmy AutoSoft využíváme od jara 2004. Uvítali jsme testovací lhůtu, kterou AutoSoft nabízí ZDARMA. Moje dřívější dlouholetá praxe v oblasti prodeje ojetých vozidel mi umožnila vyzkoušet mnoho konkurenčních produktů, které nedosahovali kvalit tohoto softwaru.
Program Evidence Autobazaru jsme zvolili z několika důvodů: jednoduché a přehledné ovládání programu, vyčerpávající zpracování agendy autobazaru, možnost přenosu vozidel na řadu inzertních serverů a velký výběr textových dokumentů plně kompatibilních s programem, které je možné libovolně upravovat.

Ukazuje se, že naše volba pro firmu AutoSoft byla velice správná. Firma Autosoft velmi pružně reaguje i na podněty z praxe. Neustále pracuje na rozvoji programu.Technická podpora je dle našich představ na velmi dobré úrovni.Karel Kadeřávek, majitel a prodejce


Autobazar MERTLÍK
Kadaň
Ústecký kraj
Nabídka cca. 100 vozidel.

Síťovou verzi softwaru Evidence autobazaru využíváme pro naši práci od ledna 2004 na obou našich pobočkách v Kadani a Prunéřově. Vzhledem k propojenosti programu mezi našimi pobočkami a možnosti exportu vozidel na inzertní servery nám výrazně ulehčuje a zjednodušuje naši práci. V minulosti jsme zkoušeli několik jiných programů, avšak žádný se, co do komplexnosti potřeb bazaru, tomuto nevyrovnal.

Rovněž tak spolupráce s tvůrci programu, při řešení našich požadavků na úpravy programu, je velmi dobrá a k naší plné spokojenosti. Dnes si již práci bez tohoto programu neumíme představit.Miloš Mertlík, majitel


Autocentrum Zámrsk
Zámrsk
Pardubický kraj
Nabídka cca. 110 vozidel.

Se službami firmy Autosoft máme praktické zkušenosti od roku 1996, kdy jsme začali využívat jejich systém evidence autobazaru. Víme, co je to vést agendu autobazaru ručně, dnes bysme již neměnili.

Prodejnost námi nabízených vozidel jsme zvýšili díky inzerci na internetu, kterou nám firma Autosoft zajišťuje.

Jiří Malinský, majitelABC AutoMoto s.r.o.

BRNO
Jihomoravský kraj
Nabídka cca. 80 vozidel.

Software pro evidenci autobazaru využíváme k naší spokojenosti od roku 1995. Velmi oceňujeme možnost rychlé presentace námi nabízených vozidel přímo na našich internetových stránkách a inzerci vozidel na eAutoBazar.com a AutoSoft.cz.
Přenos nabídky vozidel z evidenčního programu probíhá automaticky bez nutnosti cokoli přepisovat, nebo sledovat, které vozidlo již bylo prodáno nebo naopak přijato do prodeje. Šetří nám to mnoho času.
Břetislav Franěk, jednatelAutocentrum Kaláb

Paceřice u Turnova
Liberecký kraj
Nabídka cca. 130 vozidel

Nevíme, co je evidovat rozsáhlou agendu autobazaru ručně - bez využití počítače. Program evidence vozidel firmy AutoSoft využíváme od roku 1994, od založení firmy Autocentrum Kaláb.
Vést dokonale agendu autobazaru nás naučil evidenční software. Neméně nám pomohly při rozjedu našeho autocentra i další zkušenosti firmy AutoSoft, především z oblasti provozu autobazarů.


Ing.Daniel Kaláb, majitel


Kontakt:
AUTOSOFT
Vrbice 41 517 41 Kostelec nad Orlicí
Ing. Pavel Bílek   mobil 603 726 531, 603 302 685
e-mail: info@AutoSoft.czAlternativní vstup do programu pomocí vzdálené správy.
klikněte ZDE


 
Nabídka vozidel     Nabízíme autobazarům     Software     Zajímavé odkazy     O firmě     Kontakt
2007 © Penzion Pod Rozhlednou

Bad Request (Invalid Hostname)