Titulní stránka Titulní stránka    Chci inzerci Chci inzerci    Kontakty Kontakty
Auto - moto inzerce pro každého ...
...online nabídka 17 669 vozidel!
   Nabídka vozidel    Nabízíme autobazarům    Software    Zajímavé odkazy    O firmě    Kontakt
Správa inzertních serverů


Program pro správu INZERTNÍCH SERVERŮ


Představujeme Vám program, který jednoduše a produktivně zajištuje správu Vašich inzertních serverů.

V současné době je program připraven aktualizovat inzertní servery eAutoBazar.com, TipCars.com, Sauto.cz, Cars.cz, Annonce.cz, OtoMoto.cz, Mobile.de, AutoHK.cz, AutoSoft.cz, AutoMix.cz, AutoTip.com, AutoBox.cz, ProAutos.cz, OjeteAuto.cz, aj.    
Připravují se i další exporty na významné inzertní auto servery v ČR.

Dále je možné využít program i pro aktualizaci vlastních internetových stránek.

eAutoBazar.com Sauto.cz   (Seznam.cz) TipCars.com Cars.cz
autoHK.cz AutoSoft.cz Mobile.de
               
       AutoMix.cz (Centrum.cz)                                 NajdemAuto.cz                                 auto-iq.cz
                           
                    autobazar.cz                                                         auta.cz                                                 ceskebazary..cz
                  
                   Strelimto.cz                                                                                 ojeteauto.cz
                   
              AutoVia.sk                                            Avizo.cz                                       motorky.cz
                                         
tiptrucker.cz BrzyVozy.cz AUTO V KAPSE.cz
                                         
naticar.cz DobraKoupe.cz 420AUTO.cz
                                      
                                     yauto.cz                                                 autobazar.biz                                         rajaut.cz
                                                     
                   MotoPlaneta.cz                                            otoMoto.cz                                                sportovnivozy.cz
                               
                    autobox.cz                                                   tipmoto.com                                           motozone.cz
                                         
autobazar.EUauto-brana.czaktualní vozy.cz
                           
vybersiauto.czTOPauta.cz
             
Vyhledávač vozů.czaaaprodej.cz


V programu jednoduše zadáte pouze jednou důležité informace o vozidle (viz obrazovka níže.), doplníte fotografie vozidla a vozidlo je připraveno k přesunu na internet.


  Obrazovka s popisem ovládání inzerce a přehledem vozidel v inzerciVše probíhá automatizovaně, tedy pokud dojde ke slevě vozidla, doplnění dalších informací, fotografií či smazání již prodaného vozidla velmi snadno pak tyto změny odešlete na vybrané inzertní servery, nebo vlastní stránky.

Využitím modulů pro automatizovaný přenos na uvedené inzertní servery významnou měrou šetříte nejen Váš čas ale i další prostředky s inzercí spojené. Aktualizace inzertních serverů Vás prakticky nezatíží, přičemž aktualizaci můžete provádět i několikrát denně.

Jednodušší vstup vašich vozidel na internetové inzertní servery již není možný, vše zajistí systém po stisknutí několika tlačítek.


  Obrazovka pro zadání informací o vozidle:

SPRÁVCE FOTOGRAFIÍ - fotomanažer

Program disponuje modulem pro správu fotografií, která umožňuje tím nejjednodušším způsobem přiřazovat jednotlivé fotografie vozidlům. Na uživatele programu jsou kladeny jen minimální nároky - není nutné se zabývat ani názvy jednotlivých soborů (fotografií). Pro načtení náhledů na fotografie (viz. ukázka obrazovky) stačí zadat pouze výchozí adresář. O vše ostatní se postará program automaticky, tzn. optimální velikost fotografií atd.
Vlastní přidávání fotografií je intuitivní, stačí přesunout obrázek vozidla s využitím myši do místa pro vybrané fotografie. K jedinému vozidlu není problém přiřadit až 30 fotografií.
Doporučená vstupní velikost digitálních fotografií je 800x600 bodů, program si však dovede poradit i s jiným rozlišením fotografií, vše si přizpůsobí pro své potřeby.
Přiřazení fotografií ocení uživatel při automatickém vytváření prezentace vozidel na interenetu s využitím modulu WWW Export, který je součástí kompletní dodávky programu. Každý uživatel jistě ocení možnost odeslání fotografií elektronickou poštou pomocí vlastního odesílacího modulu. (viz. modul pro odeslání e-mail nabídky vozidla).

  FOTO manažer pro vkládání fotografiíProgram lze též velmi dobře použít pro kompletní vedení agendy autobazaru. Vychází z několikaletého vývoje přímo vázaného na praxi. V současné době jej využívá více než 200 autobazarů ČR.   
Podrobné informace o programu Evidence Autobazaru naleznete ZDE
Pro názornost uvádíme popis exportu na některé inzertní servery:   EXPORT VOZIDEL NA INZERTNÍ SERVER   TIPCARS.COM

Modul exportu vozidel na inzertní server TipCars.com zajišťuje naplnění veškerých informací včetně fotografíí do off-line databáze TipCars.com.
Po naplnění této databáze se off-line systém TipCars spustí a odtud již uživatel odesílá data přímo na server TipCars.com.


EXPORT VOZIDEL NA INZERTNÍ SERVER   SAUTO.CZ

Modul exportu vozidel na inzertní server Sauto.cz portálu Seznam.cz nabízí jednoduché a produktivní řešení aktualizace nabídky vozidel na jednom z největších inzertních auto-moto serverů ČR.
Vozidla jsou včetně fotografií importována z evidence do přehledné tabulky exportního modulu, odkud se po výběru vozidel pro odeslání exportují přímo na inzertní server Sauto.cz.

  Exportní modul na Sauto.cz


EXPORT VOZIDEL NA INZERTNÍ SERVER   CARS.CZ

Modul exportu vozidel na inzertní server Cars.cz nabízí jednoduché a produktivní řešení aktualizace nabídky vozidel tohoto serveru.
Vozidla jsou včetně fotografií importována z evidence do přehledné tabulky exportního modulu, odkud se po výběru vozidel pro odeslání exportují přímo na inzertní server Cars.cz.

  Exportní modul na Cars.cz


EXPORT VOZIDEL NA INZERTNÍ SERVER eAutoBAzar.com a AutoSoft.cz - modul WWW Export

Modul WWW Export umožňuje automatizované zpracování internetové nabídky vozidel. Informace o vozidlech jsou automaticky převzaty přímo z Evidence AutoBazaru, včetně fotografií. Vozidla která již nejsou nabízena k prodeji jsou automaticky vyřazena, nově nabízená naopak doplněna. Doplnit lze i vozidla, která nejsou v evidenci autobazaru. Po vygenerování internetové nabídky je proveden přenos informací na internet.
Vozidla jsou nabízena na inzertním serveru eAutoBazar.com a AutoSoft.cz. Server AutoSoft.cz je zařazen na předních místech portálu Seznam.cz v sekcích Autobazary a Autobazary osobních vozidel, Centrum.cz aj.. Současně je vygenerována kompletní internetová stránka autobazaru s adresou www.AutoSoft.cz/nazev_prodejce. Inzertní servery které provozujeme umožňují rychlé vyhledávání z tisíců nabízených vozidel z autobzarů z celé ČR.

  modul WWW ExportODESLÁNÍ NABÍDKY VOZIDLA e-mailem

Modul pro odeslání nabídky vozidla je vhodné využít k odeslání komplexních informací o vozidle, kdy zpravidla jako reakci na poptávku z internetu žádají zákazníci další informace o vozidle. Mnohdy je napsání takového dopisu poměrně zdlouhavé, nemluvě o dohledávání informací, vyhledávání fotografií, které budou odeslány v příloze dopisu atd. Tento problém řeší náš systém velmi efektivně.
Všechny potřebné informace pro odeslání nabídkového e-mailu jsou automaticky načteny z evidence autobazaru , stačí jen odsouhlasit, které informace mají být odeslány. Pouhým kliknutím lze připojit do přílohy fotografie (rozlišení 800x600 bodů, nebo menší formát 270x200 bodů). Po vygenerování dopisu stačí stisknout tlačítko odeslat. Odesílání nabídky je prováděno interním poštovním modulem programu Evidence AutoBazaru.
Není tedy problém během deseti minut odeslat 5 nabídek vozidel včetně fotografií.

  E-mail - výběr technických informací
  E-mail - výběr fotografií
  E-mail - koncept dopisu (automaticky generovaný)
Objednejte si zdarma registrovanou verzi a využijte možnosti testovacího provozu "ostré" registrované verze programu EVIDENCE AUTOBAZARU 8.x a internetové prezentace - nezávazně ZDARMA!

Vyplňte pouze "Objednávkový formulář", instalační CD Vám zašleme obratem.

Ceník produktů - zde
 
Objednávkový formulář - klikněte ZDE


 
Nabídka vozidel     Nabízíme autobazarům     Software     Zajímavé odkazy     O firmě     Kontakt
Wellness Penzion Pod Rozhlednou

Bad Request (Invalid Hostname)